DOLAR
31,0028
EURO
33,5605
ALTIN
2.022,93
BIST
9.312,12
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir
Açık
16°C
İzmir
16°C
Açık
Perşembe Az Bulutlu
18°C
Cuma Az Bulutlu
20°C
Cumartesi Az Bulutlu
20°C
Pazar Çok Bulutlu
18°C

Seferihisar’da Akıl ve Zeka Oyunları turnuvası düzenlendi

Seferihisar’da Akıl ve Zeka Oyunları turnuvası düzenlendi
23 Ocak 2024 16:05
A+
A-

Seferihisar’da bulunan Salih Değerli Anadolu Lisesi Akıl ve Zeka Oyunları Kulübü, Milli Eğitim Bakanlığı’nca bu yıl ilk kez düzenlenen “Dönem Sonu Faaliyet haftası” etkinlikleri doğrultusunda 15-18 Ocak 2024 tarihleri arasında Mangala, Pentago, Reverse (Otello) ve Sumo (Abalone) kategorilerinde turnuva düzenlendi.

Salih Değerli Anadolu Lisesi matematik öğretmeni Hatice NARMAN’ın, okul müdürü Yakup Apat ve okul müdür yardımcısı Nurettin Arslan’ın destekleri ile düzenlediği turnuvada Swiss Manager yöntemi kullanıldı.

Zekâ Oyunları Kulübü ‘nün düzenlediği 1. Zekâ Oyunları Turnuvasında dereceye giren öğrenciler şu şekilde:

Mangala Birincisi: Yusuf Basık

Mangala İkincisi: Samed İncesoy

Mangala Üçüncüsü: Berkan Gezer

Sumo Birincisi: Elanur Kurt

Sumo İkincisi: Mehmet Özenç Güzel

Sumo Üçüncüsü: Serpil Eylül Sözdinler

Reversi Birincisi: Mustafa Çalışır

Reversi İkincisi: Deniz Arslan

Reversi Üçüncüsü: Yusuf Basık

Pentago Birincisi: Mustafa Çalışır

Pentago İkincisi: Yusuf Basık

Pentago Üçüncüsü: Kübra Bayar

Satranç Birincisi: Yusuf Basık

Satranç İkincisi: Armanç Yıldız

Satranç Üçüncüsü: Hüseyin Efe Patlak

 

TURNUVA FİNAL

Birincisi: Mustafa Çalışır

İkincisi: Samed İncesoy

Üçüncüsü: Yusuf Basık

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.